نحوه ارسال موزیک در پلی لیست های اسپاتیفای | رایگان

شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
ارسال اهنگ برای پلی لیست های اسپاتیفای

در سال ۲۰۲۲، اسپاتیفای پر استفاده ترین پلتفرم برای طرفداران موسیقی است که می خواهند هنرمندان جدیدی را کشف کند. بنابراین، به‌عنوان یک آرتیست جدید، بسیار مهم است که موسیقی خود را در پلی لیست‌های اسپاتیفای در مقابل انبوهی از طرفداران قرار دهید. اما هنرمندان جدید چگونه میتوانند خودشان را مطرح کنند؟

 

تنها راه برای قرار گرفتن در بزرگترین پلی لیست های اسپاتیفای این است که موسیقی خود را در مقابل متصدیان قرار دهید و با موسیقی خود روی آن ها تأثیر بگذارید. به سختی می توان میزان رشدی که قرار دادن یک پلی لیست عالی می تواند به موسیقی شما بدهد را دست کم گرفت، بنابراین ما این توصیه ضروری را ارائه کرده ایم تا به شما کمک کنیم در سال ۲۰۲۲ از آن ویژگی های اصلی لیست پخش استفاده کنید.

 

نحوه ارسال موزیک در پلی لیست های اسپاتیفای

مستقیماً به اسپاتیفای آرتیست وارد شوید

اگر قبلاً ثبت نام نکرده‌اید، همین حالا ثبت نام کنید و نمایه هنرمند اسپاتیفای خود را به اسپاتیفای آرتیست پیوند دهید.

Spotify Artists ابزارهای بسیار خوبی دارد که به شما کمک می کند تا رویکرد خود را برای تبلیغ موسیقی در Spotify درک کنید و آن را تطبیق دهید، اما شاید قدرتمندترین بخش این سرویس ارائه مستقیم لیست پخش باشد.

این سرویس هم از طریق اپلیکیشن Spotify Artists و هم از طریق دسکتاپ شما قابل دسترسی است.

 

۲ راه وجود دارد که می توانید موسیقی خود را برای پلی لیست ها از طریق این سرویس در سال ۲۰۲۲ اقدام کنید:

 

۱. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، کافی است به برگه ‘Home’ در بالای داشبورد Spotify for Artists خود بروید و «Pitch a song to our editors» را انتخاب کنید.

نحوه ارسال موزیک در پلی لیست های اسپاتیفای

 

۲. راه دیگر برای شروع ارسال این است که از بالای داشبورد Spotify Artists خود به برگه «Music» بروید و «Upcoming» و سپس «Pitch a song» را انتخاب کنید.

 

 

از اینجا، می‌توانید آهنگ خاصی را که می‌خواهید مطرح کنید را با کلیک روی «Pitch a song» انتخاب کنید.

 

 

سپس Spotify از شما می‌خواهد اطلاعاتی را در مورد نسخه‌ای که در حال ارائه هستید پر کنید. مطمئن شوید که این را به طور کامل و دقیق پر کرده اید تا شانس خود را در قرار گرفتن آن افزایش دهید!

 

آنها جزئیاتی را در مورد اینکه اهل کجا هستید می پرسند…

 

و همچنین اطلاعات فراداده مهمی که مختص آهنگ شما است.

 

تا جایی که ممکن است خاص باشید تا به متصدیان پلی لیست کمک کنید تا تأثیرات خلاقانه پشت انتشار شما را درک کنند…

پس از ارسال، Spotify یک ایمیل به آدرسی که در حساب Spotify for Artists شما ثبت شده است ارسال می کند تا به شما اطلاع دهد که آیا قرار دادن شما پذیرفته شده است یا خیر.

در اینجا چند نکته کلیدی وجود دارد که باید هنگام ارائه لیست های پخش از طریق Spotify برای هنرمندان به خاطر بسپارید…

 

فقط می‌توانید موسیقی‌هایی را اجرا کنید که هنوز منتشر نشده‌اند. هنگامی که موسیقی خود را در روبیت آپلود کردید و توسط اسپاتیفای منتشر شد، در نسخه‌های بعدی Spotify Artist در دسترس خواهد بود.

نمی‌توانید آهنگ‌های فیت یا اهنگ هایی که در آن مهمان هستید ارائه کنید. در حال حاضر اسپاتیفای فقط به شما امکان می دهد آهنگ هایی را انتخاب کنید که در آن هنرمند اصلی هستید. پس این را نیز در نظر داشته باشید.

 

بهتر است با زمان کافی در روبیت آپلود کنید و زودتر ارسال کنید. حداقل زمان ارسال ۱۴ روز قبل از تاریخ انتشار است، اما در بهترین حالت آهنگ های خود را هفته ها قبل از تاریخ انتشار در لیست های پخش آپلود و ارسال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *