کسب درآمد از موسیقی برای هنرمندان

شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل

کسب درآمد از موسیقی برای هنرمندان

در صورتی که موسیقی شما در مارکت های بین المللی به بازدیده مناسبی برسد ما درآمد حاصل از موسیقی شما را نقد میکنیم و به حساب ریالی شما واریز میکنیم.

مبلغ پرداختی توسط فروشگاه های موسیقی به هنرمندان متفاوت است. تنها چیزی که لازم است, موسیقی شما باید حداقل به ۱۰۰۰ استریم برسد تا قابلیت نقد شدن داشته باشد.

 

 

 

 

هر ساله فرهنگ و امکانات برای استریم آهنگ‌ها و درامدزایی هنرمندان در ایران بیشتر میشود. در آینده‌ای نزدیک به سختی میتوان یک آهنگ را رایگان و غیر قانونی گوش داد, پس همانطور که امکانات و اپلیکیشن‌ها هر روزه در حال توسعه هستند هنرمندان نیز باید آثار خود را پلتفرم‌ها منتشر و مالکیت آن را ثبت کنند.

  • درامد هنرمند چه زمانی پرداخت میشود؟

    با توجه به این که همه فروشگاه‌های دیجیتال فروش خود را حداقل 60 روز عقب‌تر اعلام می‌کنند. لطفاً از دو ماه پس از در دسترس شدن موسیقی‌تان در فروشگاه‌ها، حساب خود را بررسی کنید در صورتی که به بالای 1000 استریم رسیده بودید از طریق پشتیبانی درخواست واریز کنید. اگر برای یک ماه خاص در هیچ فروشگاهی فعالیت فروش در انتشار شما وجود نداشته باشد، گزارش فروش آن ماه را دریافت نخواهید کرد. اگر فروش موسیقی در چند روز آخر ماه انجام شود، فروشگاه‌ها ممکن است این فروش‌ها را به صورت گزارش ماه بعد منتقل کنند. ما نمی‌توانیم فروش را به حساب‌ها پرداخت کنیم تا زمانی که فروشگاه‌ها گزارش فروش کل دوره را برای همه حساب‌ها برای ما ارسال نکرده باشند. اگر فروشگاهی در گزارش فروش به ما تاخیر داشته باشد، در ارسال فروش به حساب های آن فروشگاه تاخیر وجود خواهد داشت.

  • آیا مالکیت اثر بنام هنرمند ثبت میشود؟

    بله, 100% مالکیت موسیقی بنام شخص هنرمند ثبت میشود.

  • آیا برای دریافت درامد بدست آمده از موزیک باید حساب دلاری داشته باشیم؟

    خیر, نیازی نیست. مجموعه روبیت درامد شما را نقد و به حساب بانکی شما در ایران واریز میکند.

کسب درامد از اسپاتیفای